Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

Makas Kesim

Makas Kesim ; Kalınlık 0,50 - 15 mm den 4 mm ye kadar uzunluk (boy) cnc son sistem makasımızla hassas kesimler yapabilmekteyiz. İster malzeme bizden tane fiyatı isterseniz malzeme sizden fason makas kesim fiyatı verilir.

Giyotin makas kesim, bugün içinde bulunduğumuz pek çok binada kullanılan ve çelik konstrüksiyonlarda yer alan dikkate değer bir kesimdir. Yaygın kullanılan bir kesme yöntemi olan giyotin kesim için çift bıçağa sahip olma özelliğinden dolayı, “Çift taraflı” adıyla da anılmaktadır. Geçmişte manuel olarak çalışan giyotin kesimi, CNC teknolojisinin üretimde yerini almasıyla birlikte bilgisayarlı çalışma sistemine dahil olarak standart ve verimli bir ürünün oluşturulması için başarılı bir ekipman olarak ortaya çıkmaktadır.

Giyotin kesim yönteminin temel kullanım alanı inşaatlardır. Çok katlı binalardan, gökdelenlerden başlamak üzere, müstakil evlerin inşasından fabrika inşaatlarına kadar birçok farklı yapıda giyotin kesimin kullanıldığını görmekteyiz. Bununla birlikte genel olarak profil demirin kullanıldığı neredeyse her yerde giyotin kesim vardır. Kalite ve dayanıklılık olarak başarılı ürünlerin ortaya çıkmasından dolayı tercih edilen giyotin kesim yöntemi tarım ve makine yapım sektörü tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

    Makas Kesimin Avantajları;

  • Giyotin kesimin kullanım alanları yalnızca inşaatlar, tarım sektörü ve makine yapımıyla da sınırlı değildir.
  • Beyaz eşya, ısıtma, havalandırma, gemi üretimi, havacılık, otomotiv ve her türlü binek araç, endüstriyel cihaz, telekomünikasyon, mobilya sektörü gibi sektörlerde de yoğun olarak kullanılmaktadır.
  • Bu da giyotin kesimin ne kadar verimli olduğunun bir göstergesidir.
  • İnce sac kesiminde yüksek performans gösteren giyotin makas kesim, düşük yatırım maliyeti, kolay kurulum ve eğitimi, enerji verimliliği ve genel olarak diğer kesim makinelerine göre sessiz çalışma sistemiyle avantajlı bir şekilde tercih edilmektedir.
İLETİŞİM (0216) 540 97 33-34
  • info@akcelikpaslanmaz.com.tr